• slider.png
  • slider2.png
O przedszkolu PDF Drukuj Email

Publiczne Przedszkole w Osjakowie mieści się przy ulicy Kościelnej 7. Posiada 50-letnia tradycję w pracy z dziećmi w  wieku 3-6 lat. Położone jest w zacisznym, bezpiecznym miejscu nad rzeką Wartą. Przedszkole jest placówką sześciooddziałową. Trzy oddziały mieszczą się w Osjakowie a trzy zlokalizowane są w pobliskich miejscowościach: w Chorzynie, w Kolonii Raduckiej i w Drobnicach. W  przedszkolu pracuje łącznie 9 nauczycielek. Cechuje je opiekuńczy i serdeczny stosunek do dzieci. Wszystkie posiadają odpowiednie kwalifikacje pedagogiczne.Placówka położona jest w pobliżu rzeki Warty, w sąsiedztwie gimnazjum, posiada zielony ogród przedszkolny na którym znajdują się urządzenia do zabaw ruchowych.

Przedszkole nasze jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-16.30.

Istnieje możliwość korzystania z trzech posiłków.

śniadanie- 8.50

obiad - 11.50

podwieczorek-14.10

 

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Mają duża wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.

 

DYREKTOR

mgr Elżbieta Muszyńska – nauczyciel dyplomowany

 

NAUCZYCIELE

 

mgr Marzenna Musiał – nauczyciel mianowany

Cecylia Tokarek nauczyciel mianowany

mgr Anna Żbik nauczyciel mianowany

Bożena Osyda - nauczyciel mianowany

mgr Ewa Wrzesińska- nauczyciel kontraktowy

mgr Agata Musiał nauczyciel mianowany

mgr Aneta Warzycha - nauczyciel mianowany

mgr Beata Matusiak -nauczyciel dyplomowany